h
London Office
Quick Contact

Godziny otwarcia /  Pon – Pt 9.00 – 17.00

Zapraszamy do kontaktu:  +48 71 338 88 10

Image Alt

Portfolio

Łukasz Kuta

dr Łukasz Kuta

Główny Księgowy / English and German Desk

Łukasz jest absolwentem Wydziału Gospodarki Narodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz doktorem nauk ekonomicznych. Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze rozliczania projektów międzynarodowych i krajowych oraz księgowania dokumentacji związanej z takimi projektami.

Jako prelegent międzynarodowych konferencji naukowych, m.in. w Sewilli i Los Angeles, Łukasz miał okazję dzielić się swoją wiedzą na tematy związane z ekonomiką gospodarowania zasobami w przedsiębiorstwie oraz szeroko pojętym rolnictwie. Uczestniczył w stażach międzynarodowych, co pozwoliło mu na zdobycie doświadczenia w pracy z zagranicznymi podmiotami. Posiada certyfikowane szkolenia w obszarze zarządzania m.in. kapitałem ludzkim.

Łukasz zawsze ambitnie dąży do realizacji zamierzonych celów, a posiadana przez niego wiedza i umiejętności miękkie pozwalają mu na skuteczne działania w obszarze obsługi powierzonych działań biznesowych i naukowych. W codziennej pracy stawia na wzmacnianie relacji i współpracy w obszarze nauka-biznes, co przynosi utylitarne korzyści.

 

Języki: niemiecki, angielski