h
London Office
Quick Contact

Godziny otwarcia /  Pon – Pt 9.00 – 17.00

Zapraszamy do kontaktu:  +48 71 338 88 10

Image Alt

Portfolio

IMG_3187_last

Maciej Szermach

Prezes Zarządu

Założyciel Spółki. Z ogromnym sukcesem od 15 lat współtworzył BSO Outsourcing sp. z o.o. (aktualnie jako SP-CORPORATE spółka z o.o.), gdzie pełni funkcję Prezesa Zarządu tej renomowanej spółki.

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Europejskiego „Viadrina” we Frankfurcie nad Odrą oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu w Poznaniu. W ramach zagranicznych studiów zdobył tytuły naukowe: LL.M. (Master of German and Polish Law) oraz LL.B. (Bachelor of German and Polish Law) świadczące o dodatkowych kompetencjach z zakresu prawa niemieckiego wynikających z ukończenia uczelni zagranicznej.

Po ukończeniu z wyróżnieniem aplikacji adwokackiej, rozwijał swoje umiejętności i kompetencje w międzynarodowym koncernie Rödl&Partner, jako adwokat specjalizujący się m.in. w badaniach Due Dilligence oraz transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami. Biegła znajomość języka niemieckiego niewątpliwie stanowi dodatkowy atut przy doradztwie podmiotom gospodarczym z obszaru niemieckojęzycznego.

Niezależnie od wykonywania zawodu adwokata, od kilkunastu lat z sukcesem zarządza Spółką, która stanowi uzupełnienie usług doradztwa prawnego na rzecz podmiotów gospodarczych, głównie z obszaru międzynarodowego. Pod jego kierunkiem Spółka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, poszerza swoje zakresy działalności m.in. o wyceny spółek, analizy ekonomiczne oraz kontroling.

Od wielu lat jest członkiem rad nadzorczych spółek kapitałowych. Obecnie zasiada w Radzie Nadzorczej Nowel sp. z o.o. – jednego z liderów produkcji pieczywa mrożonego na rynku europejskim.

Czas wolny poświęca swoim sportowym pasjom, przede wszystkim grze w tenisa, golfa oraz jeździe na nartach. Wielokrotny Mistrz Polski Adwokatów w tenisie ziemnym.

 

Języki: niemiecki, angielski